Ziyaretçi Defteri
Mesajınız
Ad Soyad
E-mail

icon
Kemal YENİCE 16 Şubat 2017 13:55

Kırşehir'liyim, Emin YENİCE ile amca cocuklarıyız, böyle bir çalışma beni onurlandırdı devamını dilerim. Ankara'dan sitenizi, Kırşehir Haberlerini sürekli takip ediyorum. Kolay Gelsin. Ayrıca; Şiir ve dostluk köşesi olursa, şiirlerimin hemşerilerime ulaşmasını isterim. Saygılarımla..

Mahmut seyfeli 3 Aralık 2016 20:16

Yöre Şivesiyle (Sivas) Ortaköy - Hiciv (Deneme) başlıklı yazınızı okudum. Çok beğendim. Anadolu halk yaşantısını dile getiren böyle yazılarınızı bekleriz. ancak İki hususa değineceğim. 1. Bu bir hiciv değil. yöresel ağızla yazılmış bir şiirdir. 2. Şiirde geçen yöresel sözcükleri günümüz gençleri anlayamaz. bu nedenle altına açıklaması verilseydi iyi olurdu. Selamlar.

AŞIR ALTINPINAR 4 Ekim 2016 22:31

KIRŞEHİRE GELMEYİN SAKIN

Osman Dindar 2 Ağustos 2016 14:36

Gazeteniz Fasl-ı Muhabbet köşesiyle şiirlerimiz Anadodu daki kardeşlerimize ulaşıyor ve bundan büyük mutluluk duyuyorum. Çünkü Halk şiirinin ne anlama geldiğini içinden yetiştirdiği büyük ozanlar ile kırşehirliler iyi bilmektedir. Bu vesileyle Kırşehiri iki defa ziyaferet etme suyundan içme insanını tanıma fırsatı bulduğum için kendimi bahtiyar hissediyorum. Dindari/Osman Dindar/İst.

zeki yürekli 10 Haziran 2016 10:18

Kırşehirliler vakfınca düzenlenen Türkmen etkinliklerine yer verdiğiniz için teşekkürler. gazetenize başarılar diliyorum selamlar zeki yürekli vakıf başkan vekili Botaş Genel Müdürlük Müşaviri 0 532 375 25 55

Yılmaz Şahin 23 Şubat 2016 10:38

Aşıkpaşa Gazetesi Çalışanlarını, Yöneticilerini Kutluyorum. Yeni siteniz güzel olmuş, Teknolojiye ayak uydurmak çok önemli. Ankara'dan sitenizi, Kırşehir Haberlerini sürekli takip ediyorum. Kolay Gelsin.

A.s 1 Haziran 2015 08:21

Merhaba arkadaşlar gerçekten güzel olmuş gazeteniz.kolay gelsin.ankara06avm.com

Kadir Demir 11 Mart 2015 16:07

Rektörlük seçimi de milletvekili seçimine döndü. Çantasını alan geliyor. Kırşehir'in bir evladı yokmu ? Şimdiki Rektörün nesi var. Belediye Başkanı herşeye karışıyor, kendi güdümünde Rektör arıyor. Belediyenin rantı yetmiyor, bir de üniversiyeyi rant kapısı yapacak kendine. Belediye Başkanı sen önce kendi işine bak.

mehmet hacıabdullahoğlu 7 Mart 2015 18:03

elazıglı biri ak parti tarafından tepeden rektör yapılmak isteniyor.kırşehirli o kadar vatan evladı olmasına ragmen.üniversite personeli ve halk bu konuda çok rahatsız.saygılarımla

mehmet hacıabdullahoğlu 7 Mart 2015 18:01

kırşehir basınının sesi olarak sizden istegim rektörlük seçimleri ile ilgili.akademik olarak çok dolu memmleket sevdalısı yürekli kırşehirli rektör adayı olmasına ragmen,ak parti genel merkezinin tepeden indirdigi elazığlı birisinin rektörlüge getirilmesinin istenmesini siz nasıl degerlendirisiniz sayın aşıkpaşanın degerli çalışanları.üniveriste çalışanları ve halk bu konuda çok rahatsız bilmenizi isterim.bu konu hakkında kırşehirin sesi olursanız sevinirim.saygılarımla

Kervansaray Mahallesi 1 Ekim 2014 09:57

Kervansaray Mahallesi Doktorlar Sitesi Mevkiinde kesilen sular artık canımıza tak etti. Sabahları okula ve işe gitmek için kalktığımızda yüzümüzü yıkayacak suyumuz yok. Akşam eve geliyoruz yemek yapacağız suyumuz yok. Ak Masaya durumumuzu bildirmemize rağmen hala bir çözüm bulunamadı. Hiçbir uyarı yapılmadan kesilen sulara, arıza yada patlak nedeni ile oluşuyor deniliyor. Ne bitmez arıza ve patlak varmış memleketimde. Sayenizde sesimizi duyurmak istiyoruz. Umarım yetkililer bu yazımızı görürler.

Mehmet 2 Temmuz 2014 23:24

Haberlerinizle fark yaratiyorsunuz

ASIM 14 Mart 2014 17:01

Sitenizi takip ediyorum, tebrik ederim, başarılar dilerim

Halil 4 Mart 2014 17:01

Aşıkpaşa Haber Sitesi bizim için de alternatif oldu, yalan yanlış haber, şahsi çıkar, menfaat içeren haber ve yorum yok. Sürekli güncellenen haberiyle, yazarlarıyla düzgün bir site olmuş. Hayırlı olsun, başarılar.

ARİF 14 Şubat 2014 13:58

Daha önce de Aşıkpaşa'nın haber sitesine bakıyor idim, şimdi daha güzel ve kapsamlı olmuş, sürekli güncelliyorsunuz, tebrik eder başarılar dilerim.

Muhammed 14 Şubat 2014 11:02

Sitenizin müdavimi oldum, daha da güzel olacagına inanıyorum. Köşe yazarlarınız güzel, güncel ve yerel yazıları okuyorum. En önemlisi de şantajlı ve kişiye özel takıntılarınız yok.

İHSAN 12 Şubat 2014 10:27

SİTENİZ YENİ OLMASINA RAGMEN OKUNMA ORANINDAKİ ARTIŞI FARKEDİYORUM, EKSİKLERİNİZ VAR, ZAMANLA DÜZELECEGİNE İNANIYORUM, KOLAY GELSİN.

Mehmet Ali 12 Şubat 2014 10:25

Sitenizi begenmeye başladım, sürekli güncelliyorsunuz, başarılar dilerim.

anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri