YÖK’ten Birincilikle Yerleşen Öğrencilere Tebrik Mektubu

Güncel 3 Kasım 2017 16:16
Videoyu Aç YÖK’ten Birincilikle Yerleşen Öğrencilere Tebrik Mektubu
A
a

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç Ahi Evran Üniversitesi Fakültelerine Birincilikle Yerleşen Öğrencilere Tebrik Mektubu Gönderdi

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında üniversite fakültelerine birincilikle yerleşen 6 öğrenciye başarıları nedeniyle onları teşvik etmek ve geleceğin umudu gençlere desteklerini göstermek amacıyla tebrik mektubu gönderdi. YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ın fakülte birincilerine gönderdiği tebrik mektupları Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya tarafından 3 Kasım 2017 tarihinde yeni Senato Salonunda senato üyelerinin de katıldığı toplantıda öğrencilerine verildi.
Rektör Karakaya öğrencilere tebrik mektubunu verirken onlara üniversiteye hazırlanır gibi hayata hazırlanmaları önerisinde bulundu. Geleceğin teminatının öğrenciler olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, onlardan üniversiteden sonra da aynı performansla ülkemiz için çalışmalarını istedi. Üniversitelerin amacının donanımlı, eğitimli ve kendi kültürüne sahip insan yetiştirmek olduğunu ifade eden Rektör Karakaya, öğrencilere başarılar dileyerek onları tebrik etti.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri