Yılın Hekimleri Ödüllerini Aldı

Güncel 15 Mart 2018 15:32
Videoyu Aç Yılın Hekimleri Ödüllerini Aldı
A
a

Yılın Hekimleri Ödüllerini Aldı

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yılın hekimleri belirlendi. Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli Op. Dr. Fatih Durna ve Boztepe Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli Dr. İhsan Zengintepe yılın doktoru ödülüne layık görüldüler.
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu'nun da katıldığı 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri dolayısıyla düzenlenen programda, 81 ilden gelen çeşitli kademelerde görev yapan 162 sağlık çalışanı, ödüllerini Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan'ın elinden aldı.
Bakan Demircan, programda yaptığı konuşmada, mukaddes ve bir o kadar çileli bir mesleğin temsilcileri olarak sağlık çalışanlarını, Tıp Bayramı vesilesi ile ağırlamaktan ve birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, bütün sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde Tıp Bayramı dolayısıyla hekimleri kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sağlık çalışanlarının emeklilik ve yıpranma payıyla ilgili olarak Başbakan Binali Yıldırım ile görüştüğünü belirterek, tüm sağlık çalışanlarının yıpranma payı ve emeklilik konusunun hükümet programı içerisinde olduğunu bildirdi.
 
 
1000
icon
osman canbaz 3 Mayıs 2018 08:39

yılın hekimi olarak atanan fatih beyi tebrik ediyorum gerçekden fedakar ve çalışkan bir hekim allah işini rast getirsin

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri