Yıldızlar Voleybolda Mucur Fatih Ortaokulu Birinci Oldu

Güncel 12 Mart 2018 16:10
Videoyu Aç Yıldızlar Voleybolda Mucur Fatih Ortaokulu Birinci Oldu
A
a

Yıldızlar Voleybol İl birinciliği karşılaşmalarında Yıldız Erkeklerde Mucur Fatih Ortaokulu ile Yıldız Kızlarda Yunus Emre Ortaokul birinci oldu.

Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası yıldız erkekler ve yıldız kızlar voleybol karşılaşmaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Aşıkpaşa Spor Salonunda düzenlenen final maçlarının ardında sona erdi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Aşıkpaşa Spor Salonunda oynanan Yıldız Erkekler final maçı adeta nefesleri kesen bir finale sahne  oldu. Cacabey Ortaokulu ile Mucur Fatih Ortaokulu arasında ki maç karşılıklı alınan sayıların sonunda maç tie break ( Voleybol Maçlarının 2-2 eşitlik halinde 15 sayı oynanan son settir.) setine kaldı ve karşılamadan Mucur Fatih Ortaokulu Cacabey Ortaokulunu 3-2 yenerek yıldız erkeklerde il birincisi oldu.
Final maçlarının ardından yıldız erkeklerde birinci Mucur Fatih Ortaokulu, ikinci Cacabey Ortaokulu, üçüncü Kaman Ömer Hacılı Ortaokulu ve dördüncü Sıdıklı Ortaokulu olurken yıldız kızlarda birinci Yunus Emre Ortaokulu, ikinci Cacabey Ortaokulu, üçüncü Çiçekdağı Şehit Bayram Tekin Ortaokulu ve dördüncü Kırşehir Koleji oldu.
Karşılaşmaların sonunda dereceye giren okullara kupa, madalya ve başarı belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Kerim Kocabıyık, Spor Şube Müdürü Rıfat Beyazıt, Mucur Gençlik Hizmetleri ve Şube Müdürü Rıza Sarıyıldız ve Voleybol İl Temsilcisi Mevlüt Sönmez ile Okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından verildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri