Yetkililer bu binaları hiç mi görmez?

Eğitim 24 Ağustos 2017 15:48
Videoyu Aç Yetkililer bu binaları hiç mi görmez?
A
a
Kırşehir’de yıllarca kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet ettikten sonra atıl ve virane bir hale düşen kamu binalarının halleri içler acısı.
Yıkım kararı çıkmasına rağmen bir yıldır yıkılmayı bekleyen Eski Devlet Hastanesi gibi, aynı kaderi paylaşan kamu binalarından biri olan Kırşehir Lisesi lojmanı ilimizde ilgili ve yetkili kurumlar tarafından nasıl korunamadığının günümüzdeki en çarpıcı görüntülerini sergiliyor.
Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin camını, çerçevesini aşağı indirdiği, zaman zaman çevre sakinlerinin şikayetleri üzerine polis ekiplerinin uğrak verdiği eski Kırşehir Lisesi lojmanını görenler bu vurdumduymazlık karşısında üzüntüsünü gizleyemiyor.
 
 
1000
icon
Kırşehir 24 Ağustos 2017 20:28

Kırşehirde kurumların il müdürlerinden başlayarak büyük bir değișime ihtiyacı var. On dölüm bostan yan gel yat osman diyerek bulundukları kurumu babalarının çiftliği gibi yönetiyorlar birilerine yağ çekmekten ve ahbab dost ilişkisinden asil görevlerini göremiyor lar

0 0 Cevap Yaz
Halil 24 Ağustos 2017 16:53

Bu yer Milli Eğitimin herhalde, Müdürün haberi var mı bilmem ama devletin bu israfı bu ülkeyi batıracak. Bunun gibi Kırşehir de Kamunun dünya kadar binası atıl vaziyette çürüyor. VALİ BABA bunları görmüyor mu?

0 0 Cevap Yaz
Kemal 24 Ağustos 2017 16:16

Hangi yetkili neyi görüyor ki ? Kamudaki israf kimin umurunda. Burası özel mülkiyet olsa ayda beş bin lira kira bedeli geliri olur. Suriyelilere, ıraklılara kiraya verir.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri