Yerel Basında Güven 23 yaşında

Güncel 1 Ağustos 2018 16:45
Videoyu Aç Yerel Basında Güven 23 yaşında
A
a

23 yıl önce 31 Temmuz 1996’da kurulan gazeteniz Yeni Aşıkpaşa, bugün 23’üncü kuruluş yıldönümünü kutluyor.

31 Temmuz 1996 tarihinde yayına başlayan gazeteniz Yeni  Aşıkpaşa, bugün 23’üncü  kuruluş yıldönümünü siz okurlarıyla paylaşmanın mutlu gururunu yaşıyor.

Halkın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olan Yeni Aşıkpaşa Gazetesi, bundan 23 yıl önce 31 Temmuz 1996 tarihinde kurucuları Nurettin Turunç ve Mehmet Emin Turpçu tarafından kuruldu. 
31 Temmuz 1996 yılında yayın hayatına başlayan Aşıkpaşa Gazetesi 23. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Kuruluşundan bu yana Kırşehir’de basın sektöründe öncülük eden ve sıra dışı haberlerle okurlarına Aşıkpaşa farkını ve habercilik anlayışını yaşatan gazetemizi bugünlere getirmenin gururunu yaşıyoruz.
Kırşehir’de kaliteli ofset baskı gazetesi olarak başlayan yolculuğumuz bugün gazete, haber sitesi, ihbaret hattı, web tv, e-gazete ve sosyal medya (facebook, twitter, WhatsApp) ile devam ediyor. Yeni Aşıkpaşa Gazetesi yayın kurulu 23. yılında da kurucumuz Hüsnü Arıöz’ün yola çıkarken belirlediği yenilikçi, dinamik, cesur ve güvenilir gazetecilik anlayışıyla ilerliyor.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri