Yenilenen yollarımızla Kırşehir güzel bir görünüme kavuşuyor

Güncel 7 Haziran 2018 16:25
Videoyu Aç Yenilenen yollarımızla Kırşehir güzel bir görünüme kavuşuyor
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kent merkezinde farklı noktada yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

            Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 27 Evler Yokuşunda asfalt atımı, Saraycık Mahallesinde alt yapısının tamamlanan yolların kilit parke çalışmalarını yerinde inceledi.   
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, vatandaşların rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, 27 Evler yokuşumuz yenilenen üst yapısıyla Kırşehir’e çok yakışacağını söyledi.  
Başkan Bahçeci "27 evler yokuşunda asfalt serimimiz hızla devam ediyor, Pazartesi günü trafiğe açarak Şehrimizin kronik sorunlarından birini daha tarihe gönderiyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak, yarınlara yatırım yapıyoruz. Hemşerilerimizin daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. 
Başkan Bahçeci, Saraycık Mahallesinde altyapısını tamamladığımız yolların kilit parke çalışmasına başladık, aynen asfalt alt temeli gibi hazırladığımız yollar inşallah uzun yıllar hizmet edecek. Gece gündüz, yaz kış demeden şehrimizdeki bu eksikleri gidermenin, tertemiz güzel bir şehri imar etmenin gayreti içerisindeyiz. Fen İşleri Müdürlüğümüz hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Yenilenen yollarımızla Kırşehir güzel bir görünüme kavuşuyor. Programlarımız kapsamında çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi. 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri