Yazarımız Düğer, fuara damga vurdu

Güncel 28 Eylül 2018 14:32
Videoyu Aç Yazarımız Düğer, fuara damga vurdu
A
a

Aşıkpaşa Gazetesi Ekibi İmza Günü’nde Düğer’i ziyaret etti

Aşıkpaşa Gazetesi ekibi 31. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında düzenlenen 3. Kitap Fuarı’nda yazarlarla bir araya geldi.
Aşıkpaşa Gazetesi ekibi ziyaretlerine devam ederken “Şairler ve Ozanlar Dilinden Aksaray” ve Şiirden Esintiler” yazarı aynı zamanda Aşıkpaşa Gazetesi’nin Köşe Yazarı İbrahim Düğer’i İmza Günü’nde yalnız bırakmayarak ziyaret ettiler.
Gerçekleşen ziyarette Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz, Muhabir Canan Arıöz Kırşehirli yazarımız İbrahim Düğer imzalı kitabını hediye etti.
Kırşehir Aşıkpaşa Köşe Yazarı ve Kırşehir Kent Konseyi Şairler ve yazarlar grubu şairlerinden İbrahim Düğer Aşıkpaşa Gazetesi ekibi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Kırşehir Belediyesi tarafından organize edilen 3. Kitap Günleri imza gününde sevenleriyle buluşan Aşıkpaşa Gazetesi Köşe Yazarı İbrahim Düğer fuarda sevenleriyle buluştu.
Aşıkpaşa Gazetesi Köşe Yazarı İbrahim Düğer Kırşehir Belediyesi tarafından organize edilen 3. Kitap Günleri imza günüde sevenleriyle bir araya gelerek okuyucularıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.İmza gününde 7’den 70’e yoğun ilgi gösterilen İbrahim Düğer, Kırşehir’de sevenleriyle buluştuğundan dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri