Yaşar Başkan, Çalışkanlığı ile Övündüğüm Bir Belediye Başkanıdır

Güncel 28 Ekim 2017 15:04
Videoyu Aç Yaşar Başkan, Çalışkanlığı ile Övündüğüm Bir Belediye Başkanıdır
A
a

Bakan Eroğlu;

Yaşar Başkan, Çalışkanlığı ile Övündüğüm Bir Belediye Başkanıdır

Güzler Ecvil Hayvanlar Parkı ve Piknik Alanı açılışı ve temel atma töreni için Kırşehir’e gelen Orman ve Su Bakanı Veysel Eroğlu Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çalışkanlığı ile övündüğüm bir belediye başkanıdır. Çok çalışkan biridir.

Kırşehir’deki alt yapı çalışmalarını çok süratli bir şekilde bitiriyor. Artık Kırşehir’de 100 yıllık alt yapı problemi kalmayacak. Büyük düşünen bir başkan. İleri biyolojik arıtma tesisini kurdu kendisine teşekkür ediyorum. Yeşil alan olarak en çok ağaçlandırma yapan bir başkan tebrik ediyorum kendisini.

Güzler Evcil Hayvanlar Parkı ve Piknik Alanı bakanlığımıza aitti burayı bize tahsis edin, vatandaşlarımızın mesire alanına ihtiyacı var dedi. Güzler Evcil Hayvanlar Parkı ve Piknik alanı gerçekten çok güzel olmuş tebrik ediyorum ve burayı da bakanlık olarak belediye’ye tahsis ediyoruz.

Aşıkpaşa Tabiat Parkımız bitti burayı da bakanlık olarak Kırşehir Belediyemize devir ediyoruz.İnşallah onunla ilgili düzenlemeler yapıldıktan sonra önümüzdeki baharla birlikte burayı Hıdırellez gününde 5 Mayıs 2018 ‘de AşıkpaşaParkını’da açalım.

Dünya da en çok baraj yapan bir bakanım, benden daha çok yapan yok.6.700 tane tesis açtık bunun 186 tanesi arıtma tesisi DSİ Genel Müdürüme Kırşehir’deki arıtma tesisinin projesine bizzat ben ilgilenecem bittiğinde Kırşehir’e çok mükemmel sertliğide giderilmiş tesis kazandıracağız. Kırşehir’e ne yapılsa azdır. Yatırımlarımızın ilimize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri