Yardım Sevenler Derneği’nden Şentürk'e Ziyaret

Güncel 19 Şubat 2018 17:29
Videoyu Aç Yardım Sevenler Derneği’nden Şentürk'e Ziyaret
A
a

Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, 90. Kuruluş Yıldönümleri sebebiyle Vali Necati Şentürk'ü ziyaret ettiler.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, kurulduğu günden beri önemli faaliyetler yürüten Yardım Sevenler Derneği'nin 90. yılını kutladığını söyledi.

 

Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi üyelerinin her zaman örnek davranışlarda bulunduklarını belirten Valimiz Sayın Necati Şentürk, "Bu yıl 90. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi, itinalı çalışmalarıyla güzel işler yapmaktadır. İlimizin hem kültürel hem de yöresel tatlarının tanıtılmasında önemli bir rol oynuyorlar. İlimizde sivil toplum kuruluşları ile daima uyum içerisinde olmaya gayret ediyoruz. Yardım Sevenler Derneğine de gereken desteği vermekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle derneğin başarılarının devamını diliyor ve 90. Yıldönümlerini kutluyorum." dedi.

 

Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, yönetim kurulu üyeleri kendilerine verdiği desteklerden dolayı Vali Necati Şentürk'e teşekkür ettiler.

 

Ziyaret, Şentürk ve Yardım Sevenler Derneği üyeleri arasında yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri