Yakup Arıöz'den "spekülatif atağa"tepki

Güncel 18 Ağustos 2018 08:51
Videoyu Aç Yakup Arıöz'den "spekülatif atağa"tepki
A
a

Maydanoz Yemek Şirketi sahibi    Yakup Arıöz ABD kaynaklı ekonomik saldırıya sert tepki göstererek yerli ve milli ürün tüketimi çağrısında bulundu.

ABD kaynaklı ekonomik saldırıya sert tepki göstererek yerli ve milli ürün tüketimi çağrısında bulundu. Platform, "Ülkemizin geleceği için her zaman ve koşulda devletimizin yanındayız. Aziz milletimizin vatan sevgisi ekonomik saldırılarla dize getirilemez ve getirilemeyecektir" mesajı verdi. Maydanoz Yemek Şirketi sahibi           Yakup Arıöz açıklamasında şunları söyledi:

ABD'nin Ekonomik Yaptırım Kararı Ve Döviz Kurlarıyla ilgili Maydanoz Yemek olarak '' Bu ekonomik darbeyi de hiç şüphesiz atlatacağız. Tepkimizi dövizimizi yakarak değil bozdurarak ve yerli üretilen ürünleri kullanarak yani üretim ekonomisine geçerek göstereceğiz''.

Türk ekonomisine karşı yapılan manipülatif saldırılar ve ABD'nin yaptırım kararıyla ilgili Maydanoz Yemek olarak Ülkemizin üzerindeki oyunların ve baskıların farkındayız. Üretimimize hız kesmeden devam ederek istihdamın artmasına yönelik politikamızdan taviz vermeyeceğiz.

Bir yandan yerli üretimim tüketimine destek vererek herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Ülkemiz ve devletimiz güçlüdür. Bu ekonomik darbeyi de hiç şüphesiz atlatacağız dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri