Yakında tüm okullarımızı kampüs alanına taşıyacağız

Eğitim 18 Eylül 2017 11:24
Videoyu Aç Yakında tüm okullarımızı kampüs alanına taşıyacağız
A
a

Kırşehir Bil Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik Bil Eğitim Kampüsü alanı hakkında açıklamalarda bulundu.

Çelik yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi: “Bizlerde Kırşehir’imizin çalışkan ve zeki öğrencilerine, ilgili ve fedakâr öğrenci velilerimize, gayretli, deneyim, başarılı ve tecrübe sahibi öğretmenlerimize güvenerek yeni yaptığımız Kırşehir Bil Eğitim Kampüsümüz de;

Okul öncesi (Kreş-Anaokulu), İlkokul, Ortaokul, Fen lisesi, Anadolu Lisesi, Sağlık Meslek lisesi, Spor Lisesi olmak üzere sekiz okul ve seksen iki derslikten oluşmakta. Yüzme havuzundan, Buz pistine, Açık ve kapalı spor alanlarından, yürüyüş alanlarına, Uygulamalı Tarım alanlarından, Trafik eğitim alanlarına, Futbol Halı Sahasından, Tenis Kortlarına, Uzay Gözlem Evinden, Hayvanat Bahçesine ve Hobi Bahçelerinden oluşan altmış beş bin metrekare alanda son derece çağdaş modern Kırşehir Bil Eğitim Kampüsünü oluşturduk. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı tatillerinin araya girmesi, Kayseri – Kırşehir Karayolunda yapım çalışmalarının devam ediyor olması nedeni ile Eğitim kampüs alanımızın açılış tarihinde gecikme yaşadık. Bil Okulları adına tüm velilerimizden özür dilerim. Çok kısa bir süre içerisin de tüm okullarımızı kampüs alanımıza taşıyacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

'' Yeni eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, vatana ve millete hayırlar getirmesini temenni ederim. Eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar dilerim”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri