Vali Şentürk'ten İlçelere Veda Ziyareti

Güncel 24 Mart 2018 11:31
Videoyu Aç Vali Şentürk'ten İlçelere Veda Ziyareti
A
a

Vali Şentürk'ten İlçelere Veda Ziyareti

Vali  Necati Şentürk, emekliye ayrılması nedeniyle düzenlediği veda ziyaretlerine Çiçekdağı ve Akçakent ilçeleriyle devam etti.

İlk olarak Çiçekdağı İlçesini ziyaret eden Vali  Necati Şentürk’e, Kaymakam Nurbaki Yalçın ilçede devam eden ve tamamlanan yatırımlardan dolayı teşekkür etti. Ardından Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz’i ziyaret eden Vali  Necati Şentürk’e ilçe protokolü de eşlik etti.

Vali  Necati Şentürk’ün Çiçekdağı programı, Köseli Belediyesine geçerek Başkan Bekir Yılmaz’ı ziyaret etmesi ile sona erdi.

Daha sonra Akçakent ilçesinde Kaymakam Serhat Doğan’ı ziyaret eden Necati Şentürk, daire müdürleri ve muhtarların da yer aldığı görüşmede haklarını helal etmelerini istedi.

Görev yaptığı sürece ilçelere her zaman yatırım götürme gayretinde olduğunu belirten Vali  Necati Şentürk, “Kırşehir’de görev yapmış olmaktan son derece memnunum. Ahilerin torunları Kırşehirli hemşerilerimle her zaman güzel diyaloglar kurduk. Kırşehir ve ilçelerinde nerede bir mazlum varsa yardımına yetişmek, hangi köyün suyu yoksa oraya su götürmek için çabaladık. 42 yıllık görev hayatımın sonuna geldim. İlçe yöneticilerinden ve ilçede yaşayan vatandaşlarımızdan haklarını helal etmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Kaymakamlığın ardından Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç’ı ziyaret eden Valimiz Necati Şentürk’ün ilçedeki programı, Mahsenli Ali Efendi Türbesini ziyaret etmesi ve vatandaşlarla sohbet etmesi ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri