Vali Şentürk Huzurevi ve Sevgi Evlerine Veda Ziyareti Gerçekleştirdi

Güncel 29 Mart 2018 14:07
Videoyu Aç Vali Şentürk Huzurevi ve Sevgi Evlerine Veda Ziyareti Gerçekleştirdi
A
a

Vali Necati Şentürk, Huzurevi ve Fatma Bacı Sevgi Evlerine veda ziyareti gerçekleştirdi.

İlk olarak Huzurevi sakinleri ile vedalaşan Vali Necati Şentürk, ardından Fatma Bacı Sevgi Evlerine geçerek orada kalan kimsesiz çocuklarla bir araya geldi.

Emekli olması nedeniyle düzenlediği veda programı kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretleri sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, görevi süresince Huzurevi sakinleri ve kimsesiz çocuklarla sık sık bir araya gelerek onları mutlu etmek için yoğun çalışmalar sergilediklerini söyledi.

Huzurevinde kalan yaşlıları ve devletimizin koruması altındaki çocukları mutlu ve huzurlu görmenin paha biçilemez bir duygu olduğunu ifade eden Necati Şentürk, “Huzurevi sakinlerimiz ve kimsesiz çocuklarımızla ben ve eşim Sevim Hanım, düzenlenen programlarda olsun, kurumlara yaptığımız ziyaretlerde olsun sürekli bir araya geldik. Kendilerinin bizleri çok sevdiğine şahit olduk, biz de onları çok sevdik. Huzurevinde kalan yaşlılarımızın yüzlerini gülerken görmek bizleri de sevindirdi. Devletimizin koruması altındaki çocuklarımızı da kendi çocuklarımızdan ayrı tutmadık. Emekliliğimden dolayı Kırşehir’den ayrılıyorum fakat sizleri ziyarete yine geleceğim. Hepiniz hakkınızı helal edin.” şeklinde konuştu.

Şentürk'ün ziyaretleri, Huzurevi sakinleriyle vedalaşmasının ardından Sevgi Evlerinde kalan çocuklara çeşitli hediyeler dağıtması ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri