Vali Şentürk, Yarışmada Derece Alan Okula Ödül!

Eğitim 20 Kasım 2017 14:02
Videoyu Aç Vali Şentürk, Yarışmada Derece Alan Okula Ödül!
A
a

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 5 yıldır uygulanan “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”nde Kırşehir Merkez Menekşe Ahmet Yalçınkaya Anaokulu tarafından hazırlanan “Özel Arkadaşım Bu Atölye Senin İçin” isimli başvuru bölge finaline katıldı. Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in de bulunduğu tören Sivas Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı.

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması, başarılı çalışmaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla gerçekleştirilen başvurular bu yıl 12 bölge finali ile taşraya yayıldı. Sivas, Kayseri, Nevşehir, Yozgat ve Kırşehir’in içerisinde bulunduğu orta Anadolu bölge finali Sivas İlinde 16 Kasım 2017 Perşembe günü gerçekleşti. Strateji Geliştirme Başkanı Nurettin KONAKLI ve SGB Daire Başkanı Orhan Ergün’ün katıldığı törende, İllerin proje sunumları yapılmış projede yer alan yönetici ve öğretmenlere başarı belgeleri takdim edildi.
 
Kırşehir Merkez Menekşe Ahmet Yalçınkaya Anaokulu tarafından hazırlanan başvuru Okul Müdürü Aynur Beyazıt, öğretmenler Kübra Aşaroğlu, Derya Yağmur, Ayşegül Büyüksaraçoğlu, Burcu Saraç ve Emre Tosun tarafından hazırlandı.
 
İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz 17 Kasım 2017 Cuma günü saat 11:30 da okulda bulunan müdür, öğretmen ve velileri ziyaret etti. Karadeniz, Kırşehir Valisi  Necati Şentürk’ün takdim ettiği altınları proje ekibine vererek bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri