Vali Şentürk, Sporcu Gençlerle Buluştu

Güncel 13 Şubat 2018 16:53
Videoyu Aç Vali Şentürk, Sporcu Gençlerle Buluştu
A
a

Vali Necati Şentürk, Kırşehir Spor Salonunda incelemelerde bulunarak spor yapan gençlerle bir araya geldi

Ziyaretinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan'dan bilgiler alan Vali  Necati Şentürk, spor ve antrenman yapan gençler ile sohbet ederek çalışmalarını izledi.

Ziyaretinde, ilimizdeki gençleri spora yönlendirmek adına önemli faaliyetler yürüttüklerini belirten Vali  Necati Şentürk, Kırşehir Spor Salonunda açılan yeni ünitelerin gençlerimizin hem zihinsel hem de bedensel olarak gelişmelerine katkı sağlayacağını söyledi.

Asıl amaçlarının her yönden sağlıklı bireyler yetiştirmek olduğunu dile getiren Vali  Necati Şentürk, "Burada gençlerimiz her türlü sportif aktivitelere katılmaktadır. Bokstan hentbola, masa tenisinden satrança kadar her dalda eğitim görüyorlar. Engelli evlatlarımız da burada Bocce oynayarak sosyalleşiyor. Gençlerimizin spor yapmalarının yanı sıra derslerini de ihmal etmemesi gerekmektedir. Donanımlı, bilgili, yüreği iman dolu gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayretindeyiz." dedi.

Vali  Necati Şentürk, KırşehirSporSalonuiçerisindeyapımıtamamlanan boks, bocce, satranç, atıcılık, masa tenisi, kondisyon, dart, judo odalarında incelemelerde bulundu ve antrenmandabulunansporcularla yakından ilgilenerek sohbet etti.

AyrıcaNecati Şentürk, U-20 GençlerTürkMilliTakımıile Balkan U-20 Salon AtletizmŞampiyonasında 3 bin metrede Balkan ŞampiyonuolansporcumuzUrkuş Işık’ı başarısındandolayısporcuyu tebriketti.

Şentürk, ziyareti, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan ve şube müdürlerinden detaylı bilgiler alması ve salonda yaptığı incelemeler ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri