Vali Şentürk, Şehit ve Gazi Derneklerini Ziyaret Etti

Güncel 27 Mart 2018 13:25
Videoyu Aç Vali Şentürk, Şehit ve Gazi Derneklerini Ziyaret Etti
A
a

Vali Necati Şentürk, ilimizdeki şehit ve gazi derneklerine veda ziyaretleri gerçekleştirdi.

İlk olarak Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Vali  Necati Şentürk, Dernek Başkanı Mutlu Kılıçarslan ve şehit yakınlarından helallik istedi.

Ardından, Kırşehir Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret eden Vali  Necati Şentürk, Dernek Başkanı Kemal Parlak, Malul Gaziler Derneği Başkanı Bahattin Kaya ve dernek üyeleri ile görüştü.

Vali Necati Şentürk, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada, şehit ve gazilerimize olan minnet ve şükranlarının sonsuz olduğunu söyledi.

Şehit yakınlarının şehitlerimizin kendilerine kutsal birer emanet olduğunu belirten Vali  Necati Şentürk, “Şehitlik mertebesine yükselen evlatlarımızın haklarını asla ödeyemeyiz. Bugün bu vatan topraklarında özgürce yaşamamızı şehitlerimize borçluyuz. Şehit ailelerimiz bizlerin en kıymetli varlıklarıdır. Kırşehir’de görev yaptığım süre içinde onlarla sık sık bir raya geldik. Gazilik de en önemli ünvanların başında gelir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum. Şehit yakınlarımız ve gazilerimizden haklarını helal etmelerini istiyorum.” dedi.

Vali Şentürk'ün ziyaretleri, şehit aileleri ve gazilerle yaptığı sohbet ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri