Vali Şentürk, Encümen Toplantısına Katıldı

Güncel 9 Mart 2018 16:56
Videoyu Aç Vali Şentürk, Encümen Toplantısına Katıldı
A
a

Vali Necati Şentürk, İl Genel Meclisi Mart ayı toplantısına katıldı.

Mustafa Taş Meclis Salonunda AK Parti Kırşehir  Milletvekili Salih Çetinkaya’nın da yer aldığı toplantıda İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya gelen Vali  Necati Şentürk, yaptığı konuşmada, yatırımların hızla devam ettiğini söyledi.

İl Genel Meclis Üyelerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek ilimize güzel hizmetlerde bulunduklarını belirten Vali  Necati Şentürk, “Bugün ayrıca engelli vatandaşlarımıza akülü ve tekerlekli sandalye dağıtacağız. Bu çok özel evlatlarımızın hayatlarını, yaşamlarını kolaylaştıracak önlemler almak bizim temel vazifelerimizdendir. Engelli evlatlarımızın kendi ayakları üzerinde durmaları için onların eğitimlerine, iş sahibi olmalarına yardımcı olmamız gerekiyor. Her insan engelli adayıdır. Bu hareketle onlara gereken ilgiyi göstermeliyiz.” dedi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya da konuşmasında, “Yapılan bu iyilik, Özel İdaresinin sosyal projelere verdiği önemi göstermektedir. Engelli vatandaşlarımızın yüzlerini güldürmek her şeyden daha değerlidir.” eklinde konuştu.

Program, Vali  Necati Şentürk, Ak Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve İl Genel Meclisi Üyeleri tarafından 5 akülü, 5 tekerlekli sandalyenin engelli vatandaşlarımıza teslim edilmesi ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri