Vali Şentürk, darp edilen 1969 Kırşehirspor İkinci Başkanını hastanede ziyaret etti

Güncel 8 Kasım 2017 16:17
Videoyu Aç Vali Şentürk, darp edilen 1969 Kırşehirspor İkinci Başkanını hastanede ziyaret etti
A
a

Kırşehir Valisi Necati Şentürk Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 2 nolu sahada saldırıya uğrayan 1969 Kırşehirspor İkinci Başkanı Y. A.’yı hastanede ziyaret etti.

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören Y. A.'yı, Vali Necati Şentürk, İl Jandarma Komutanı Orhan Ekemen, İl Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu, İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Osman Demir ziyaret etti. Önceki gün akşam saatlerinde gerçekleşen olayı anlatan 1969 KırşehirsporY.A’yı ilk tartışmanın siyasi nedenlerden dolayı çıktığını ifade ederek, “Aramızda herhangi bir problem namus davası, ticareti engelleme ya da başka bir şey olmadı” dedi. Sporda şiddeti kınayan Vali Necati Şentürk, yaşanan olayı dinledikten sonra saha içerisinde ve dışında gerekli olan tüm tedbirlerin alınacağını söyledi. Vali Şentürk olayın siyasi gerilime de dönüşmesinin yanlış olduğunu belirtti. Ziyaret hastane görevlilerinden alınan bilginin ardından sona erdi. 
(İHA)

1000
icon
SİNAN ASLAN 8 Kasım 2017 20:51

öncelikle geçmiş olsun yasin abiye .ESKİ GENÇLİK SPOR MÜRÜ ŞABAN GÜNEŞ İN ORADAKİ 16 GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN GÖREVİNİ FES ETMESİ VEDE ONA ÇANAK TUTANLAR SESİZ KALAN BASIN.MİLLETVEKİLLERİ .İL BAŞKANI. DAHA NE BÜYÜK OLAN OLAYLARIN GÜN YÜZÜNE ÇIKMAMASININ SEBEBİ GÖREVİNİ İFA EDEN GÜVENLİK PERSONELLERİYDİGÜVENLİKLER OLMAYINCA.BU TÜR OLAYLARIN ÇOK OLDUGU AMA BASIN TARAFINDAN HABER OLMADIGI İÇİN PEK ÖNEMİ YOKTU. BASINDAN DA TANINAN BİRİ OLMASI HASABİYLE HABER OLMUŞTUR..GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRÜMÜZÜN BU KONULARA BİR AN EVVEL İLGİLENMESİ UYGUN OLACAGINI DÜŞÜNÜYOR TEMMENNİ EDİYORUM. SAYGIVE SEVGİLERİMLE.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri