Vali Şentürk, BİL Okulları’nın ‘Kariyer Günleri’ne katıldı

Güncel 29 Aralık 2017 15:50
Videoyu Aç Vali Şentürk, BİL Okulları’nın ‘Kariyer Günleri’ne katıldı
A
a

Yeni kampüs binasına taşınan Kırşehir BİL Koleji tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ programına katılan Vali Necati Şentürk, öğrenci ve öğretmenlerin sorularını yanıtladı.

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir BİL Kolejlerinin ilkini düzenlediği ‘Kariyer Günleri’ne katıldı. Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Kırşehir BİL Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik tarafından karşılanan Kırşehir Valisi Necati Şentürk, okul kampüsü ve okul hakkında bilgi aldı.

Eğitimde marka olmuş Kırşehir’de en donanımlı ve akademik anlamda en başarılı okullarından birisi haline geldiklerine işaret eden Kırşehir BİL Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik, “ Eğitimde marka olmuş kentimize, ülkemizin en donanımlı ve akademik olarak en başarılı okullarından birisi olan Kırşehir Bil Kolejlerini ilimize kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu mutlu günümüzde bizlere her zaman rehberlik eden, yol gösteren, kısacası babalık yapan Vali Babamız Sayın Necati Şentürk 'ü okulumuzda öğrencilerimizle buluşturmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz” dedi.

Daha sonra sahneye davet edilen Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir’in eğitimdeki başarısını anlattı. Kırşehir BİL Okulu’nda eğitim ve öğretimini sürdüren öğrencilere seslenen Kırşehir Valisi Necati Şentürk, öğrencilere başarılı olmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Vali Şentürk’ün konuşmasının ardından okulun öğrenci ve öğretmenlerin soruları alındı. BİL Okulları Kurucularından Fatih Yıldırım’ın günün anısına Vali Necati Şentürk’e plaket vermesinin ardından öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri