Vali Şentürk, Mucur’da İş Adamlarını Ziyaret Etti

Güncel 9 Şubat 2018 15:56
Videoyu Aç Vali Şentürk,  Mucur’da İş Adamlarını Ziyaret Etti
A
a

Vali Necati Şentürk, Mucur ilçesine yapmış olduğu ziyarette işletmeleri gezerek iş adamları ile bir araya geldi.

 

Mucur ilçesi programına ilk olarak Mucur Belediyesini ziyaret ile başlayan Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Ali Şahin’den ilçedeki yatırımlar ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Belediye ziyaretinden sonra Çağlayanlar Besi-Un-Yem tesislerini ziyaret eden Necati Şentürk, işletme sahibi Esat Çağlayan’la görüştü.

Ardından Bademler Su ve Mermer Fabrikasına geçen Vali Necati Şentürk, Ali Rıza Badem’den işletme hakkında bilgiler aldı. Necati Şentürk, son olarak Leblebiciler Halı ve Mobilya mağazasında incelemelerde bulunarak işletme sahibi İbrahim Leblebici’den satışa sunulan ürünler hakkında bilgiler aldı.

Vali Necati Şentürk, ziyaretler sırasında yapılan sohbette, Mucur’da bulunan büyük işletmelerin ilçeye büyük ölçüde istihdam sağladığını söyledi.

İlçelere yaptıkları ziyaretlerde iş adamlarıyla sık sık bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunduklarını belirten Şentürk, “Bugünkü ziyaretlerimizde ilimiz ekonomisine önemli katkı sağlayan işletmeleri gezerek iş adamlarının sorunlarını ele alacağız. Devletimiz iş adamlarımıza gereken desteği vermektedir. Bizler de sürekli onlarla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunuyoruz. İlçemizde yer alan işletme sahiplerine ülkemiz ve ilimiz ekonomisine yaptığı katkılardan ve sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali Şentürk, ilçedeki programına İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kenan Şahin, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Necmettin Şeker ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri