Vali Necati Şentürk OSB’yi Ziyaret Etti

Güncel 25 Kasım 2017 12:04
Videoyu Aç Vali Necati Şentürk OSB’yi Ziyaret Etti
A
a

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaretinde iş adamları ile görüşen Vali Necati Şentürk, işletmelerde yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

İş adamları ile sık sık bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunduklarını belirten Vali  Necati Şentürk, “Yaptığımız toplantılarda iş adamlarımızın da görüşlerine yer verir, sorunları dinleriz. İlimizin kalkınmasında önemli bir yeri olan Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi, ilimize önemli ölçüde istihdam sağlamaktadır. Devletimiz işletme sahiplerine gereken desteği vermekte, bizler de onların yanında olmaya özen göstermekteyiz. Kırşehir’i ilimizin bütün dinamikleri ile birlikte hareket ederek daha yaşanabilir, daha kalkınır bir seviyeye getirme gayretindeyiz. Kırşehir OSB, dış ülkere yaptığı ihracatla ülkemiz ekonomisine önemli katkılar sağlayan bir bölgedir.” dedi.

Eraslan Güneş Enerji Sistemlerini de ziyaret ederek işletme sahibi Süleyman Eraslan’dan fabrikada üretilen ürünler ve ürünlerin pazardaki durumu hakkında bilgiler alan Vali  Necati Şentürk’e Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Yurdal Şahin, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen ve iş adamları da eşlik etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri