Vali İbrahim Akın, Ziraat Odasını Ziyaret Etti

Güncel 10 Ağustos 2018 15:54
Videoyu Aç Vali İbrahim Akın, Ziraat Odasını Ziyaret Etti
A
a

Vali İbrahim Akın, Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek Oda Başkanı Bekir Tan’dan faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Ziyaret sırasında konuşan Vali  İbrahim Akın, Ziraat Odalarının temel görevlerinden birisinin de çiftçilerin menfaatlerini korumak olduğunu söyledi.

Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Ülkemizin en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Ziraat Odaları ülkemiz ve çiftçimiz için çok büyük hizmetler yapmaktadır. Ziraat odaları çiftçilerimizin bilinçlendirilmesi, sorunlarının hükümetimize iletilmesi, sorunlara çözümler üretilmesi, üretim artışını sağlamak gibi konuda çiftçimize yardımcı olan bir kurumdur. Özellikle geçiminin büyük kısmını tarım ve hayvancılıktan sağlayan ilimizdeki tarımsal faaliyetleri önemsiyoruz. Ziraat Odası yönetimine yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Ziraat Odası Başkanı Başkanı Bekir Tan ve yönetim kurulu üyeleri de Vali İbrahim Akın'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Vali  İbrahim Akın’ın ziyareti, yetkililerden kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alması ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri