Vali İbrahim Akın, Son Şehidimizin Ailesine Şehadet Belgesi Verdi

Güncel 26 Haziran 2018 17:51
Videoyu Aç Vali İbrahim Akın, Son Şehidimizin Ailesine Şehadet Belgesi Verdi
A
a

Vali İbrahim Akın, son şehidimiz olan Piyade Sözleşmeli Er Süleyman Sevim’in ailesine “Şehadet Belgesi” takdim etti.

Vali İbrahim Akın, son şehidimiz olan Piyade Sözleşmeli Er Süleyman Sevim’in ailesine “Şehadet Belgesi” takdim etti.

Şehidimizin Kırşehir’deki evini ziyaret ederek ailesi ile görüşen Vali İbrahim Akın, şehidimizin ailesine başsağlığı dileyerek “Şehadet Belgesi”ni takdim etti.

 

Şehitlerimizin yakınları ile sürekli bir araya gelerek acılarına ortak olduklarını belirten Vali  İbrahim Akın, “Şehitlik herkese nasip olmayacak kadar kutsal bir mertebedir. Süleyman kardeşimiz de en yüksek mertebeye ulaşmıştır. Bu topraklara vatan diyebiliyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz. Şehitlerimizin ailelerine devletimiz gereken desteği vermektedir. Bizler de her fırsatta şehitlerimizin bizlere emanetleri olan aileleri ile bir araya gelerek, acılarını paylaşıyoruz. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum.” dedi.

 

Askerlik Şubesi Başkanı Per. Yzb. Harun Ağaç, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve Kırşehir Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçarslan’ın da yer aldığı ziyaret, İl Müftüsü Mehmet Yaman’ın okuduğu Kuran tilavetinin ardından Vali İbrahim Akın şehidimizin ailesine ‘Şehadet Belgesi’ni takdim etmesi ile sona erdi. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri