Vali İbrahim Akın, Sağlık Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Güncel 4 Temmuz 2018 18:37
Videoyu Aç Vali İbrahim Akın, Sağlık Müdürlüğünü Ziyaret Etti
A
a

Vali İbrahim Akın, İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu’ndan kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali İbrahim Akın, müdürlük birimlerini gezerek çalışanlardan bilgiler aldı.

Kırşehir’de bütün kamu kurum ve kuruluşlarının öncelikli amacının vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek olduğunu ifade eden Vali İbrahim Akın, sağlık alanında yapılan çalışmaları önemsediklerini söyledi.

Sağlık konusunda ilimizin iyi seviyede olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Birey ve toplum sağlığını en üst düzeyde korumak, kolay ulaşılabilir ve kaliteli sağlık hizmetleri sunmak en büyük vazifelerimizdendir. Hayatta her şeyin başı sağlıktır. Sağlıklı bir toplum oluşturmak için sağlık hizmetlerinin de kaliteli olması gerekir. Bundan dolayı ilimizde yürütülen bütün sağlık çalışmalarına önem verip, çalışmaları yakından takip edeceğiz.” dedi.

Vali İbrahim Akın, daha sonra ilgili şube müdürlerinin de hazır bulunduğu bilgilendirme toplantısında İl Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu’ndan ilimiz genelinde sağlık alanında yapılan çalışmalar, projeler ve gerçekleştirilen yatırımlarla ilgili bilgiler aldı.

Vali İbrahim Akın'ın ziyareti, kurum binasında yaptığı incelemeler ile sona erdi.(Haber Merkezi)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri