Vali İbrahim Akın, Mucur İlçesini Ziyaret Etti

Güncel 8 Haziran 2018 16:39
Videoyu Aç Vali İbrahim Akın, Mucur İlçesini Ziyaret Etti
A
a

Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Programına ilk olarak Mucur Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik’ten ilçe ve ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.
Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Mucur’un gelişmesi için ilçe yöneticileri ile ortak çalışmalar yapacaklarını ifade eden Vali  İbrahim Akın, Mucur’daki yatırımların zamanında tamamlanması için gerekli hassasiyeti göstereceklerini söyledi.
Mucur’da vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerin kalitesinin yükseltilmesinin önemine dikkat çeken Vali  İbrahim Akın, “İlçemizde eğitim başta olmak üzere devam eden tüm yatırımların takipçisi olacağız. Mucur’u daha yaşanabilir, daha kalkınmış bir ilçe haline getirmek için halkımızın yaşam standardını yükseltecek projeler yapacağız.” dedi.
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Mucur Belediyesini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Ali Şahin’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Daha sonra esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet eden Vali  İbrahim Akın, Mucur Polis Merkezi Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek ilgililerden brifing aldı.
Vali  İbrahim Akın’ın Mucur gezisine Mucur Kaymakamı Kaya Çelik’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir ile ilçe protokolü eşlik etti.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri