Vali İbrahim Akın; “Karacaören- Boztepe Yol Ayrımı Düzelecek”

Güncel 2 Ağustos 2018 12:18
Videoyu Aç  Vali İbrahim Akın; “Karacaören- Boztepe Yol Ayrımı Düzelecek”
A
a

Yayınımız üzerine, yapımı devam eden ve son aşamaya gelinen Kırşehir-Boztepe-Karacaören yolunda incelemelerde bulunan Valimiz Sayın İbrahim AKIN’ın talimatı üzerine yolun düzeltilmesi çalışmalarına başlandı.

Aşıkpaşa Gazetesi sahibi Hüsnü Arıöz, Karacaörenli ve Boztepeli vatandaşların, özellikle Dolmuş işletmeciliği yapan esnafların yoğun talep ve şikayetleri üzerine geçtiğimiz günlerde Gazeteniz AŞIKPAŞA’da “Vali Akın’a Açık Mektup” şeklinde, yoldaki sıkıntıları, yanlışlıkları, vatandaşların talep ve isteklerini de içeren bir yazı yazarak konuyu gündeme taşımıştı.

Vali İbrahim Akın duyarsız kalmadı;

Yayınımız üzerine Valimiz Sayın İbrahim AKIN konuya duyarsız kalamayarak, Milletvekili Mustafa Kendirli, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin , Karayolları yetkilileri Gazetemizin sahibi Hüsnü Arıöz, Muhabir Canan Arıöz ve diğer ilgililer ile birlikte yolda bizzat incelemeler yaparak sıkıntıyı tespit etmiş ve şikayetleri yerinde dinlemişti.

Vali Akın yolu incelemiş ve şikayetlere hak verdiğini belirterek, yolun düzensiz ve riskli olduğunu tespit etmiş, biran önce düzeltilmesi için talimat vermişti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri