Vali Akın, Kırşehir Şehit Aileleri Derneğini Ziyaret Etti

Güncel 28 Temmuz 2018 15:48
Videoyu Aç Vali Akın, Kırşehir Şehit Aileleri Derneğini Ziyaret Etti
A
a

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek şehit yakınları ile bir araya geldi.

Ziyarette, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Kırşehir'de ki şehitlerimiz, şehit aileleri ve derneğince yürütülen faaliyetler hakkında Vali İbrahim Akın’a bilgiler verdi.
Vali  İbrahim Akın da ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, en yüksek mertebeye ulaşan şehitlerimizin emanetleri olan aileleri ve yakınları ile her fırsatta bir araya gelerek acılarını paylaştıklarını söyledi.
Tarih boyunca, ülkemizin her köşesinde şehitler verdiğimizi belirten Vali İbrahim Akın, “Her türlü güzelliğin ve nimetin bolca bulunduğu memleketimizde yaşamanın bedeli çok ağır. Şehitler ve gazilerimiz sayesinde bu topraklara vatan diyebiliyoruz. Şehit ailelerimiz için evlatlarını şehit vermek elbette hiç kolay değil. Bu hayat bir şekilde tamamlanıyor, ama herkese nasip olmayan şehitlik ölümlerin en güzeli. Bu duygularla, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” dedi.
Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, yönetim kurulu üyeleri ve şehit aileleri de kendilerine verdiği desteklerden dolayı Vali İbrahim Akın'a teşekkür ettiler.
Vali İbrahim Akın'ın ziyareti, şehit yakınları ile yaptığı sohbetin ardından sona erdi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri