Vali Akın, İl Genel Meclis Üyelerini Ziyaret Etti

Güncel 7 Haziran 2018 16:50
Videoyu Aç Vali Akın, İl Genel Meclis Üyelerini Ziyaret Etti
A
a

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, İl Genel Meclis Üyelerini ziyaret ederek Meclis toplantısına katıldı.

İl Genel Meclisi toplantısına katılan Vali  İbrahim Akın, burada yaptığı konuşmada, halkımızın temsilcisi olan meclis üyeleriyle birlikte çalışarak Kırşehir için güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi.

Meclis üyelerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek devletimizin tahsis ettiği ödenekleri en verimli şekilde kullanacağına inandığını belirten Vali  İbrahim Akın, “Meclis üyelerimizin aldığı ortak kararlar, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilme niteliğinde olmalıdır. İlimiz yönetiminde vatandaşlarımızın temsilcisi olan sizler bir nevi yerel parlamento görevi ifa etmektesiniz. İlimizin yatırımlarla gelişip büyümesinde, köylerimizin kalkınması ve yeni imkânlara kavuşmasında İl Özel İdaremizin il genelindeki hizmetlerine yön vererek katkı sağlamaktasınız. Yapacağınız çalışmalarda hakkaniyetten ayrılmadan gerçekçi adımlar atmanız yapılan çalışmaların başarıya ulaşmasını sağlayacaktır. Birlikte çalışacağımız süre içerisinde ilimizin sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda gelişmesi için yeni yatırımları hep birlikte gerçekleştireceğiz. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu da konuşmasında, Vali İbrahim Akın'a  yeniden hayırlı olsun dileklerini ileterek, birlikte Kırşehir için güzel yatırımlar yapacaklarını söyledi.

Vali İbrahim Akın'ın , meclis toplantısının ardından İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve kurum yetkililerinden yürütülen çalışmalar hakkında brifing alması ve düzenlenen iftar programı ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri