Vali Akın, Çiçekdağı İlçesini Ziyaret Etti

Güncel 11 Ekim 2018 11:50
Videoyu Aç Vali Akın, Çiçekdağı İlçesini Ziyaret Etti
A
a

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Çiçekdağı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Çiçekdağı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İlk olarak Çiçekdağı Hükümet Konağını ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Kaymakam Burak Akeller’den ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.

Ardından Çiçekdağı Belediye Başkanlığına geçen Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı İsmail Deniz’den ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Çiçekdağı Devlet Hastanesi’nde de incelemelerde bulundu. Çiçekdağı Bulamaçlı Kaplıcasında da incelemelerde bulunan Vali Akın, yetkililerden kaplıca hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretinde yaptığı konuşmada, devam eden yatırımlar hakkında yerinde bilgiler almak için ilçelere ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Vali İbrahim Akın, geçiminin çoğunluğunu tarım ve hayvancılıktan sağlayan Çiçekdağı’nın daha da gelişip daha kalkınabilir bir ilçe haline gelmesi için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Ziyaretleri sırasında Çiçekdağı ilçesinde yaşayan vatandaşlar ile de sohbet eden Vali İbrahim Akın’ın programı, Köseli Belediyesini ziyaret etmesi ile sona erdi. 
(Haber Merkezi)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri