Vali  İbrahim Akın  Yapımı Devam Eden İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu

Güncel 2 Temmuz 2018 14:06
Videoyu Aç Vali  İbrahim Akın  Yapımı Devam Eden İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu
A
a

Vali İbrahim Akın, yapımı devam eden bazı kurum ve okul inşaatlarında incelemelerde bulundu.

İlk olarak İl Emniyet Müdürlüğü inşaatını gezerek yetkililerden bilgiler alan Vali  İbrahim Akın, ardından yapımı yakın zamanda tamamlanıp hizmete açılacak olan Erkek Yetiştirme Yurdunda incelemelerde bulundu.
Vali  İbrahim Akın, daha sonra iki ayrı bloktan oluşan Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi, Cacabey ve Cumhuriyet Ortaokulları, Kırşehir Lisesi ve Bağbaşı Mevkiinde yeni yapılan anaokulu inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Devletimizin vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için yeni hizmet binalarının yapımına önem verdiğini belirten Vali İbrahim Akın, binaların da modern ve çağdaş bir şekilde inşa edildiğini söyledi.
Binalar tamamlandığında vatandaşlarımıza hizmeti en iyi ve en kolay şekilde sunmayı hedeflediklerini belirten Vali  İbrahim Akın, “Okul binaları tamamlandığında ilimiz eğitimine büyük katkılar sağlayacaktır. Öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul binalarına çok önem veriyoruz. Yapımı devam eden kurum ve okul inşaatlarının yakın takipçisiyiz. Amacımız vatandaşlarımıza hizmeti en iyi şekilde vermek, öğrencilerimizi sağlıklı ve güvenli bir ortamda geleceğe hazırlamaktır.” dedi.
Vali  İbrahim Akın’ın inceleme gezisi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve yetkililerden bilgiler alarak inşaatları incelemesi ve esnafları ziyaret etmesi ile sona erdi. (Haber Merkezi)
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri