Umre Ödüllü Siyer Sınavı Yapıldı

Güncel 19 Şubat 2018 14:01
Videoyu Aç Umre Ödüllü Siyer Sınavı Yapıldı
A
a

Kırşehir merkezde, Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye genelinde düzenlediği Siyer Sınavı gerçekleştirildi

Peygamber Sevdalıları Platformu Kırşehir Koordinatörlüğü tarafından, "O'nu Oku O'nu Yaşa" temasıyla Kırşehir merkezde bulunan Süleyman Türkmani ilkokulunda Umre Ödüllü Siyer Sınavı gerçekleştirildi.

Kırşehir’de üçüncüsü düzenlenen sınava 7’den 70’ e herkesin yoğun ilgisi olduğun görüldü. Kırşehir’in farklı noktalarından sınava gelenlerin arsından çocukların çoğullukta olması dikkatlerden kaçmadı.

Sınavla ilgili değerlendirme yapan Peygamber Sevdalıları Platformu Kırşehir Koordinatörü Zeyd Şahin , "Hamdolsun, geçtiğimiz seneye göre kayıt ve katılım sayısını üçe katladık. Kırşehir’in merkezinde yapılan siyer sınavına , katılımın yoğun olması bizi ziyadesiyle memnun etti . ileriki yıllarda devamı gelecek olan sınav ile daha fazla peygamber aşığına ulaşmayı hedefliyoruz. Ayriyeten bu sınavda emek sarf eden tüm kardeşlerimizden rabbim razı olsun." dedi.

Sınava katılan çocukların velileri sınav atmosferinden etkilenerek sınavın her yıl yapılması gerektiğini söyledi ve bizzat kendileri de sınava katıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri