Ülkücüler İftarda Buluştu

Güncel 11 Haziran 2018 15:40
Videoyu Aç Ülkücüler İftarda Buluştu
A
a

Milliyetçi Hareket Partisinin düzenlediği iftar programı, Grand Otel Terme Havuzbaşı’nda yapıldı.

İftara MHP İl ve İlçe Başkanları, Kadın Kolları, İlçe Belediye Başkanları, Sendika Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları, Ülkü Ocakları Başkanı, Muhtarlar ve davaya gönül vermiş binlerce ülkücü katıldı. İftar yemeğin ardından Kur'an-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Açılış konuşmasını MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç yaptı. Konuşmasında, iftara katılan davetlilere yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek kutlu davanın iktidar olacağına inancının tam olduğunu vurguladı. Daha sonra söz alan MHP Milletvekili Adayı A. Aydin Akpınar, Asr Süresinden yola çıkarak niyetleri halis olanlarının kurtuluşa ereceğini ve mutlaka zafere ulaşacağını söyledi.

Ardından söz alan MHP Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray Hendek Olayları ve 15 Temmuz'dan sonra yaşanan tehditlerden, Şanlı Ordumuzun Afrin ve Kandil Operasyonlarından bahsetti. Yapılan milli mücadelelerin kimlere karşı yapıldığını vurguladı. Bu tehditlerin ülke bekasına yönelik olduğunu ve tek çıkışında Cumhur İttifakı olduğunu söyledi. Sözlerine 24 Haziran'da yapılacak seçimin hassasiyetiyle devam etti ve halkın takdiri ile seçildiğinde bildiğiniz Oğuz olarak devam edeceğini söyledi. “Ne Mutlu Türk'üm Diyene” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Program Ülkü Ocakları Orta öğretim ve Üniversite Teşkilatlarının Ülkücü yeminiyle son buldu.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri