Turpçu’dan Kınama

Güncel 9 Kasım 2017 16:15
Videoyu Aç Turpçu’dan Kınama
A
a

1969 Kırşehir spor kulüp ikinci başkanı Y. A.' ya acil şifalar diledi.

Gençlik hizmetleri spor il müdürlüğü 2 nolu sahada antrenman yapan 1969 Kırşehirspor futbol takımının ikinci başkanı Y. A. saldırıya uğradığı iddia edildi.
Alınan bilgiye göre gençlik hizmetleri spor il müdürlüğü lokalinde Kırşehir 1. Amatör küme futbol liginde mücadele eden 1969 Kırşehir spor kulüp ikinci başkanı Y. A. ve yeni Çayağzı spor kulübü 2. Başkanı F.B., arasında sözlü tartışma yaşandı. 
Sözlü tartışma sonrasında takımının idmanını izlemek için sahaya giren Y. A., T.K., F.B., G.Y., ve isimleri tespit edilemeyen kişiler tarafından soyunma odası girişinde beyzbol sopaları ve taşlarla darp edildiği iddia edildi. Kalabalık bir gurup tarafından gerçekleştirilen saldırı sonrası Y. A., Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.  
Yaşanan bu talihsiz olayın ardından Ahı Televizyonu Genel Müdürü Mehmet Emin Turpçu 1969 Kırşehir spor futbol takımının ikinci başkanı Y. A.’yı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Gerçekleştirilen geçmiş olsun ziyaretinde Gazeteciler Cemiyeti ve Ahi Televizyonu Genel Müdürü Mehmet Emin Turpçu yapılan hain saldırıyı ve sporda yapılan şiddeti kınadığını dile getirdi. Y. A.’ya Ahı Televizyonu ailesi olarak acil şifalar diledi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri