Türkoğlu, Bugün Ulus Olarak En Önemli Görevimiz

Güncel 30 Ağustos 2018 11:14
Videoyu Aç Türkoğlu, Bugün Ulus Olarak En Önemli Görevimiz
A
a

Kırşehir Sağlık İl Müdürü Suat Türkoğlu mesaj yayınladı.

Türkoğlu yayınladığı mesajda: 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladığı belirterek: “Türk ulusu 30 Ağustos zaferiyle varlığına ve bölünmez bütünlüğüne göz dikenlere en ağır darbeyi indirmiş, yaptığı örnek savaşımla başka uluslara da yol göstermiş, özverisi, birlik ve dayanışma anlayışıyla dünyada saygınlık kazanmıştır.
                30 Ağustos Zaferi, Yüce Önder Atatürk'ün başlattığı bağımsızlık hareketini başarıya ulaştırmış, demokratik ve çağdaş Cumhuriyet'in kurulmasının yolunu açmıştır.
                Bugün ulus olarak en önemli görevimiz, Cumhuriyetimizin temel niteliklerini koruyarak Türkiye'yi daha da ileri götürmek, ülkemizin dünyanın güçlü demokratik ülkeleri arasında yer almasını sağlamaktır.
                Bu düşüncelerle, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en içten duygularla kutluyor; ulusumuza eşsiz zaferler kazandıran, başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu büyük komutan ve devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk ve O'nun silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, saygılar sunuyorum.” İfadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri