TÜRKİYE ŞAHLANMA DÖNEMİNE GİRECEK

Güncel 9 Haziran 2018 12:06
Videoyu Aç TÜRKİYE ŞAHLANMA DÖNEMİNE GİRECEK
A
a

24 Haziran seçimleri çalışmalarını Akçakent, Akpınar ve Boztepe İlçelerin de sürdüren Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Akçakent, Akpınar, Boztepe ilçelerinde ziyaretler yaparak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi. İlçelerde ev ve işyeri ziyaretlerinin yanı sıra düzenlenen iftar programlarına da katılarak AK Partiye destek isteyerek şahlanma dönemi projelerinden bahsettiler.
TÜRKİYE 24 HAZİRAN'DA GELECEĞİNİ OYLAYACAK…
Ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet eden Kendirli ve Erkan “Yine milletimizin huzurunda ve merindeyiz. AK Parti olarak 2002’den bu yana hem ülkede hem de siyasette yaşanan büyük değişimin oluşturduğu siyasi olgunluk, bilgi, tecrübe ve birikimimizle yeni dönemde de milletimizle büyük hedeflere ve koşmak için hazırız. Milletimizinden aldığımız güçle 24 Haziran seçimleriyle Türkiye’yi şahlanma dönemine girecek ve yine birlikte yola çıkıyoruz.
Milletimiz biliyor ki, ülkemizde güven ve istikrarın garantisi haline gelen AK Parti, verdiği sözleri tutar ve ortaya koyduğu hedeflere ulaşır. Türkiye 24 Haziran'da geleceğini oylayacak. Türkiye’nin zaman kaybına tahammülü yoktur. Yeni yönetim sistemimizle birlikte ekonomik büyümemiz ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmiştir. 24 Haziran’da halkımızın desteğiyle Türkiye ve Kırşehir şahlanacaktır." diye konuştular.
Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı
Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl onuncusu düzenlenecek olan Sünnet Şöleni başvuruları başladı.
Kırşehir Belediyesi 10. Geleneksel Sünnet Şöleni'ne çocukları sünnet olacak tüm aileleri kayıt için davet eden Başkan Bahçeci, müracaatların Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde bulunan , Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne yapılacağını ve müracaatların sonunda Sünnet Şöleni'nin hangi tarihte yapılacağını ilerleyen günlerde açıklayacaklarını söyledi.
Bahçeci, Sosyal Belediyeciliğin gerektirdiği konularda ellerinden geldiğince halka hizmet etmeye çalıştıklarını hatırlatarak, "Çocuklarımızı ücretsiz sünnet ettirerek mutlu günlerine ortak oluyoruz. Bu yıl onuncusunu yapacağımız Geleneksel Sünnet Şöleni’nde yine çocuklara sünnet kıyafetlerini ücretsiz dağıtacağız. Sünnet Şöleni'ne kayıtlar başladı ve devam ediyor. Vatandaşların başvuruda bulunmak için sünnet olacak olan çocuğunun ve kendisinin nüfus cüzdanı ile birlikte Belediyemiz Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekiyor dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri