Türkiye Büyük Güçtür Amerika’ya Asla Boyun Eğmeyecektir

Güncel 16 Ağustos 2018 11:21
Videoyu Aç Türkiye Büyük Güçtür Amerika’ya Asla Boyun Eğmeyecektir
A
a

Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya Yaptığı açıklamada şunları söyledi. Dünyada bedeli ödenmemiş hiçbir özgürlük yoktur

15 Temmuz’da tankıyla uçağıyla saldıran hainlere göğsümüzü canımız pahasına nasıl siper ettiysek,bugün de ekonomi oyunuyla vatanımıza diz çöktürmeye çalışanlara ne pahasına olursa olsun direnecek ve asla diz çökmeyeceğiz.

Türk ve İslam topraklarında ticaret yapan ve ticaret yaparken büyüyen bir Türkiye asla istemiyorlar.

Papaz bahane, eğerki papazınızı istiyorsunuz verin papazı alın papazı.Şantajla, kısır çekişmelerle kimseye meydan okuyamazsınız.Bu millet Çanakkale’de yedi düvele Türklüğün ne demek olduğun canı ile ödedi.Kabul ediyoruz Türk gibi gözüken bir sürü 1 dolara satılmış vatan hainleri var ama “BENİM İMAN DOLU GÖĞSÜM GİBİ SERHATIM VAR” diyen Vatan sevdalılarıda var.

Birileri çıkmış Türkiye üretim yapmıyor, dışarıya bağımlı tüketim ülkesi diyorlar. Bunlar döviz şarlatanları para ile para kazananlar bunlar Amerika'nın figüranları. Türkiye bugüne kadar üretiyordu da bugün dolar yükselincemi üretmiyor oldu bu sözlere kanmayın.

Artık Eski Türkiye yok güçlü ve kararlı Türkiye var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan var. Cumhurbaşkanımıza bizim güvenimiz ve inancımız tamdır.

Lafla sözle olmaz, icraat olmalı, para sizde bugün vatana sahip çıkma günüde sizdedir değerli zengin iş adamlarımız.Altın, Dolar, Euro bozdurun ki bu millet sizi asla ve asla hiç unutmasın tarih sayfalarına altın harflerle adınızı yazsın.

Artık Ticaret Türk Lirasıyla yapılmalıdır
Türk Lirasına güvenin maddi zarar tekrar yerine gelir ancak vatan tekrar gelmez.Belki bugün kuru soğan ekmekle hayatımızı devam ettiririz, aç yaşarız ama Amerika ve uşaklarına asla ve asla boyun eğmeyeceğiz dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri