TÜRKİYE BÜYÜK ERKEKLER ATLETİK FİZİK ŞAMPİYONU HULK GYM’DEN ÇIKTI

Güncel 26 Eylül 2018 14:41
Videoyu Aç TÜRKİYE BÜYÜK ERKEKLER ATLETİK FİZİK ŞAMPİYONU HULK GYM’DEN ÇIKTI
A
a

Çalışmalarına Kırşehir’de devam eden ve yarışmaya hazırlanan Ramazan Çavuşoğlu Türkiye büyük erkekler atletik fizik Şampiyonası’nda altın madalyaya uzandı.

Çalışmalarına Kırşehir’de devam eden ve yarışmaya hazırlanan Ramazan Çavuşoğlu Türkiye büyük erkekler atletik fizik Şampiyonası’nda altın madalyaya uzandı. zorlu rakipler karşısında keskin hatları ile ön plana çıkan ve rakiplerini geride bırakmayı başaran Ramazan Çavuşoğlu bu zorlu yarışma sonrası İspanya’da Türkiye’yi temsil edecek. şampiyonluk yolunda hiç kimseden destek görmezken gerekli ilgi ve alakayı HULK GYM FITNESS salonundan gördüğünü söyleyen sporcu başarı yolunda Hulk sahipleri Mehmet Kocabaş ve Murat Coşar’a ve dahi tecrübeli antrenör  kadrosuna teşekkür ettiğini belirtti
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı kredi yurt kurumu Kırşehir il Müdürlüğü’nde memur olarak görev yapan Ramazan Çavuşoğlu 11 yıldır bu sporu yapıyor ve 2012 yılında Türkiye altıncısı 2013 yılında Türkiye üçüncüsü ve 2018 Eylül ayında da Türkiye birincisi oldu.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri