TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Proje Sergileri Açılışı

Güncel 4 Mayıs 2018 18:21
Videoyu Aç TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Proje Sergileri Açılışı
A
a

4006 TUBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında Kaman İMKB Fen Lisesi, Kaman Şehit Deniz Kaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Proje Sergilerinin açılışı yapıldı.

Açılışa Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, Kurum Amirleri, veliler ve öğrenciler katıldı.
                Kaman  Kaymakamı Murat Girgin, fuar açılışında yaptığı konuşmada, “Bizler geçmişte astronomiden matematiğe, tıptan coğrafyaya birçok bilim dalında çok önemli başarılara imza atmış bir medeniyetin mirasçılarıyız. Kaman’da yine eğitimde çok başarılı bir ilçemiz. Bilimsel çalışmalarda yeni ufuklar açacak bu tür bilim fuarlarının ilçemizde de düzenlemiş olması öğrencilerimiz ve okullarımız açısından çok faydalı ve gelecek adına ümit verici olarak görüyoruz; Projelerin hazırlanışında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim dedi.
                Kaman Kaymakamı Girgin ve Belediye Başkanı Erhan Talu tarafından serginin açılışı yapıldıktan sonra katılımcılar tarafından projeler gezilerek, öğrenciler tarafından uygulamalı olarak projelerin tanıtımı yapıldı. (Haber Merkezi)
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri