Tuba Türkal, Kırşehir’in en genç aday adayı Oldu

Güncel 5 Mayıs 2018 15:06
Videoyu Aç Tuba Türkal, Kırşehir’in en genç aday adayı Oldu
A
a

AK Parti Kırşehir Milletvekilliği için Kırşehir’de 21 ismin resmi müracaatı yaptığı öğrenilirken; müracaat eden isimler arasında en genç isim Tuba Türkal oldu.

24 Haziran’da yapılacak seçimlerde milletvekili olmak için Kırşehir AK Parti Teşkilatı’na müracaat eden resmi aday sayısının 21 olduğu bildirildi. Aday adayları arasında 18 yaşında Tuba Türkal da yer aldı.

Ankara Bilkent Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisi olan Tuba Türkal, İl Başkanı Muzaffer Aslan ve Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ile Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den büyük destek aldı.

Tuba Türkal, yaptığı konuşmasında, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 18 yaşında gencine güvenmesi ve bizlere milletvekilliği yani ülke yönetiminde söz sahibi olma yetkisi vermesi son derece gurur verici.

Biz gençler, bu güvene layık olma ve Allah’ın izniyle bize düşen vatan mücadelesini vermek üzere bu kutlu yola çıktık. Cumhurbaşkanımızın yanında ve izindeyiz. Kırşehir, benim ana vatanım baba yurdum. İnşallah kapı kapı gezerek Allah’ın izniyle çalışacak ve 24 Haziran’a hazırlanacağız. Biz, Cumhurbaşkanımıza inanıyoruz, kendisi de bize inanıyor. Allah’ın izniyle bu inanç bizi kutlu yolculukta zafere götürecek” dedi.

1000
icon
Halil 8 Mayıs 2018 13:48

Bu dönem Ak Parti Kırşehir Milletvekili Birinci sıra adayı Hacı TURAN olmalı

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri