TSO, “Afrika’da İş Yapmak’’ Eğitim Programı Düzenliyor

Güncel 29 Ocak 2018 16:38
Videoyu Aç TSO, “Afrika’da İş Yapmak’’ Eğitim Programı Düzenliyor
A
a

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası son dönemlerde ihracatın gözdesi olan Afrika kıtasında iş yapmak ile ilgili eğitim programı düzenlediğini açıkladı.

Yarın saat:09.30’da başlayacak ve gün boyu sürecek olan ‘’Afrika’da İş Yapmak’’ konulu eğitim programı; Afrika kıtası ile çalışmak, mevcut iş hacmini arttırmak, Afrika’nın herhangi bir ülkesine ürün ya da hizmet satmak, ortaklık kurmak, distribütör/toptancı bulmak, yatırım yapmak isteyen iş insanları düşünülerek hazırlanmış; ihracat yapacak firmaların bölge şartlarıyla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmasını sağlamak, Afrika’ya özel ‘İş Yapma Şartları’nı önceden bilerek doğru stratejik kararlar vermeleri amaçlandı. 
Bu programda sadece kurumsal bilgiler değil, yaşanarak edinilmiş bilgiler paylaşılacak, Afrika ile iş yaparken karşılaşılabilecek farklılıklar vurgulanarak ihracat yapacak firmaların ona göre pozisyon alması sağlanacak. 
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Programa Kırşehir’de ihracat yapan, ihracat yapma potansiyeline sahip ve Afrika’da iş yapmak isteyen herkesi davet etti.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri