TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ  KIRŞEHİR MÜDÜRLÜĞÜNDEN  İHALE DUYURUSU 

Resmi İlan 25 Eylül 2018 08:22
Videoyu Aç TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ   KIRŞEHİR MÜDÜRLÜĞÜNDEN   İHALE DUYURUSU 
A
a

TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ 

KIRŞEHİR MÜDÜRLÜĞÜNDEN 

İHALE DUYURUSU 

 

 

 

1-) TMO Kırşehir Şube Müdürlüğü stoklarında bulunan 1.000 ton dökme natürel yeşil mercimeğin kalibrasyon ve imalatı yapılarak çuvallanması ve paketlenmesidir. 

             

2-) İhale, Kapalı Zarfla Teklif alma yöntemi ve bilahare pazarlığa geçilmek suretiyle 01/10/2018 Pazartesi günü saat 14:00’de Kırşehir Şube Müdürlüğümüz hizmet binasında yapılacaktır.  

3-) Yeşil Mercimek kalibrasyon, imalat ve paketleme işlemleri, TS 143 Mercimek Standardında belirtilen tüm hususlara uyularak 1. sınıf olarak yapılacak ve Türk Gıda Kodeksi Tebliğleri, Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliklerine uygun olacaktır.  

4-) Teklifler kapalı zarf içinde sunulacak olup zarflar isteklilerin önünde açıldıktan sonra, ihaleye temsilci göndermeyen ya da gönderdiği halde pazarlık için teklif vermeyen firmaların kapalı zarfla verilen ilk teklifleri dikkate alınacaktır. 

5-) Teklifler ihale günü saat 14.00’e kadar Ahi Evran Mahallesi Mehmet Ali Yapıcı Bulvarı 80/1 adresinde bulunan TMO Kırşehir Şube Müdürlüğü Bilgi İşlem Servis Şefliğine elden teslim edilecektir. Posta veya faksla verilen teklifler kabul edilmeyecektir. 

6-) Bu ihaleye verilecek tekliflerin geçerlilik süresi 30 gün olacaktır. 

7-) İhaleye iştirak etmek isteyen firmalar şartname ve eklerini bedelsiz olarak Kırşehir Şube Müdürlüğü’nden bedelsiz olarak temin edebilecektir.  

8-) Geçici ve Kesin teminat miktarları ile geri verilme şartları ile ihaleye ilişkin tüm hükümler Teknik Şartnamede belirtilmiştir. 

9-) Bu ihale 4734 sayılı kanun yönünden istisna kapsamında olup 2886 sayılı kanuna tabi değildir. İhale TMO İhale Yönetmeliği’ne göre yapılmakta, TMO ihaleyi kısmen ya da tamamen yapıp yapmamakta veya dilediğine yapmakta serbest olduğu gibi, uygun fiyatı ve koşullarda üstünlüğü tespitte ihale komisyonu serbesttir. 

 

 

                 TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ 

                                                                                         KIRŞEHİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

 

 

 

 

 

 

TMO KIRŞEHİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İRTİBAT ADRESİ: 

 

 

FAKS NO:0386 252 63 22  

TEL NO: 0386 252 63 23 

E Posta: kirsehir.sube@tmo.gov.tr 
BASIN NO:248

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri