TEOG bize fırsat eşitliği verdi

Eğitim 15 Kasım 2017 10:42
Videoyu Aç TEOG bize fırsat eşitliği verdi
A
a

Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, İl Genel Meclisi bütçe görüşmelerinde eğitim yatırımlarını değerlendirerek TEOG'un fırsat eşitliği verdiğini söyledi.

İl Müdürü Karadeniz, İl Genel Meclis üyelerine yeni sınav sistemi hakkında da bilgi verdi. İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantısının 55’inci birleşiminde gündem maddelerini, açılış ve yoklama, bir önceki birleşim karar özetinin meclis bilgisine sunulması, Kırşehir İl Özel İdaresi 2018 Mali yılı gider bütçesinin kurumsal kodlaması yapılan her birim için fonksiyonel sınıflandırmanın 1.düzeyinde madde madde oylanması oluşturdu.
Bütçe görüşmelerinin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, il ve ilçe genelinde eğitim çalışmaları ve yapılan faaliyetler hakkında bilgiler aktardı.
İl Genel Meclis bütçe görüşmelerinin görüşüldüğü toplantıda bir sunum gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, ”Bizler, hem sosyal alanda hem de akademik alanda başarılı gençlerin yetişmesi mücadelesini veriyoruz” dedi.
Karadeniz,”35 yıldır bu eğitim sisteminin içerisindeyim. Bu zamana kadar bu ülkede ne zaman bir sistem değişmişse hep daha iyisi gelmiştir. TEOG bizim şu ana kadar yaptığımız en iyi sistemdi. TEOG bize fırsat eşitliği verdi” diye konuştu.
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin de bilgiler aktarıldığı toplantı çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.(İHA) 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri