Tek Derdimiz Güçlü Kırşehir, Güçlü Türkiye

Güncel 4 Ekim 2017 15:40
Videoyu Aç Tek Derdimiz Güçlü Kırşehir, Güçlü Türkiye
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir ’de büyük değişimlere imza atıyor. Halkının her zaman yanında olan Başkan Bahçeci mesaisinin büyük bir bölümünü vatandaşlarıyla birlikte geçiriyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci göreve geldiği günden itibaren Kırşehir’de büyük bir değişim ve gelişim yaşanıyor.

Kırşehir’de alt ve üst yapı çalışmaları nüfus artışına orantılı olarak hızlı bir şekilde ilerliyor, cadde ve sokaklar yenileniyor, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları güçlendiriliyor. Kent estetiği çalışmaları, parklar, yollar yapılıyor, Şehrin çehresi her geçen gün daha da güzelleşiyor. Yapılan bu hizmetlerin yanı sıra belediyenin kapılarını her zaman halkına açık tutan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci her gün vatandaşlarla görüşüyor, gün aşırı mahallelerde esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen, istek ve şikâyetlerine çözüm olmaya çalışan Başkan Bahçeci her zaman olduğu gibi halkla iç içe olmaya devam ediyor deyim yerindeyse kapı kapı dolaşması vatandaşlar tarafından karşılık buluyor.

“Kırşehir’imizi, işimizi ve insanımızı seviyoruz, severek, isteyerek, heyecanla ve aşk ile Kırşehir’imize değer katıyoruz” diyen Başkan Bahçeci; “Gelecek nesillerimizi önemsiyoruz. Kırşehir’de birbirimize ihtiyacımız var bizim güçlü olmamız lazım ki bizim gücümüzden ülkemiz güç alsın. Her zaman olduğu gibi bugünde bize sahip çıkan, hizmet etme imkânı veren bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

İdarecilik hizmet etme sanatıysa, halkında bu hizmetlerden istifadesinin ne kadar doğru olup olmadığını anlaması bu yaptığımız istişarelerinin sonucundadır. Kırşehir Belediyesi olarak şehrimize yaptığımız hizmetler belli.

Cadde ve sokaklarımızı güzelleştirdik, güzelleştirmeye devam ediyoruz. Neredeyse Kırşehir’i baştan aşağıya yeniledik. Sosyal alanlar yaptık ve bu hizmetleri yaparken de halkımızla istişare yaparak ve onların isteği doğrultusunda projelerimiz gerçekleştiriyoruz. Allaha hamdolsun Kırşehir’e sizlerin verdiğiniz güçle değer katmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Tek derdimiz güçlü Kırşehir güçlü Türkiye için sizlere hizmet etmektir” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri