Süper Lige Çıkan Hentbol Takımı Kırşehirlilerden Destek Bekliyor

Güncel 4 Eylül 2018 14:37
Videoyu Aç Süper Lige Çıkan Hentbol Takımı Kırşehirlilerden Destek Bekliyor
A
a

Kırşehir'in ve bölgenin Süper Ligde oynayan tek takımı olan Ahi Evran Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımı Kulüp Başkanı Doç. Dr. Mahmut Erbey ve sporcuları Kırşehir’in Hayırsever İş Adamı Muzaffer Marşap ile bir görüşme yaptı.

Kırşehir'in  ve bölgenin Süper Ligde oynayan tek takımı olan Ahi Evran Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımı Kulüp Başkanı Doç. Dr. Mahmut Erbey ve sporcuları Kırşehir’in Hayırsever İş Adamı Muzaffer Marşap ile bir görüşme yaptı. 3 Eylül 2018 tarihinde Ahi Evran Üniversitesi Cami önünde gerçekleşen görüşmede Kulüp Başkanı Doç. Dr. Mahmut Erbey, üniversitemizde yapımı devam eden İslami İlimler Fakültesi ile Ahi Evran Üniversitesi Camine maddi destekte bulunan Kırşehirli Hayırsever İş Adamı Muzaffer Marşap’tan Kırşehir'in ve bölgemizin Süper Ligde oynayan tek Hentbol Takımı için maddi ve manevi destek istedi.  

 

Hentbol Takımının kendi imkanları ve sporcuların başarıları ile Süper Lige kadar yükseldiğini anlatan Doç. Dr. Mahmut Erbey, Kırşehirli İş Adamı Muzaffer Marşap’tan  Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir'in takımına sahip çıkılmasını istedi. Kırşehir’in bölgesinde ve ülkesinde başarılarıyla anılması gerektiğini söyleyen Erbey, Kırşehirlilerden bu başarıya destek beklediklerini belirterek İş Adamı Muzaffer Marşap’tan da Ahi Evran Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımına destek olmalarını istedi.  

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nde yapımı süren İslami İlimler Fakültesi ile Ahi Evran Üniversitesi Camine maddi destekte bulunmaya çalıştığını anlatan Hayırsever İş Adamı Muzaffer Marşap, ilimizin gelişmesine katkı sağlayan ve ilimizin adının bölgemizde ve ülkemizde sportif başarılarla da duyurulmasında önemli katkısı olan Hentbol Takımına da elinden geldiğince destek olacağını söyledi.  

 

Görüşmenin sonunda Ahi Evran Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımı Kulüp Başkanı Doç. Dr. Mahmut Erbey, günün anısına Kırşehirli Hayırsever İş Adamı Muzaffer Marşap’a Hentbol Takımının formasını hediye etti.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri