Sivil toplum kuruluşlarıyla istişarelerimize devam edeceğiz

Güncel 11 Ekim 2017 13:51
Videoyu Aç Sivil toplum kuruluşlarıyla istişarelerimize devam edeceğiz
A
a

Karacan: "İl bazında sivil toplum kuruluşlarıyla daha aktif ve dinamik iş birliğini nasıl geliştirebileceğimizle ilgili çalışmalar yapıyoruz. Bundan sonra da sivil toplum kuruluşlarıyla istişarelerimize devam edeceğiz"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Kırşehir'de sivil toplum kuruluşu başkanlarıyla bir araya geldi.
Ağalar Konağı'ndaki toplantıda konuşan Karacan, bu program öncesinde Kırşehir Belediyesini ve esnafı ziyaret ettiğini belirterek, Ahiler diyarında gösterilen sıcak ve samimi ilgiden dolayı teşekkür etti.
Daha önce bir sivil toplum kuruluşunun her kademesinde çalıştığını ve başkanlığını da yaptığını dile getiren Karacan, çalışmalarına siyasette devam ettiğini söyledi.
Sivil toplum örgütlerinin işleyişini ve gücünü çok iyi bildiğini anlatan Karacan, beraber nasıl çalışılması gerektiğini de çok iyi bildiğini vurguladı.
İl il gezerek sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldiklerini aktaran Karacan, "İl bazında sivil toplum kuruluşlarıyla daha aktif ve dinamik iş birliğini nasıl geliştirebileceğimizle ilgili çalışmalar yapıyoruz. Bundan sonra da sivil toplum kuruluşlarıyla istişarelerimize devam edeceğiz." dedi.
Daha sonra basına kapalı olarak devam eden toplantıya, AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Başkanı Muzaffer Aslan, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ile çok sayıda sivil toplum kuruluşunun başkanı ve yöneticileri katıldı. (AA)
 
 
 
1000
icon
yapın sayın başkan ki 12 Ekim 2017 08:43

sayın başkan yapın tabikide lakin tarafsız olanlara gidin ve tek başınıza gidin...bakın neler söylecekeler size.sendikaya gidin memur sene gidin ama tek başınıza gidin özel görüşün ...ne kadar şikayet dinleyeceksiniz vekillerin sırf seçimde bir iki yere gidildi diye atama yaptıklar. farkı partiden insanların olduğunu görün.kırşehir artık yeni yüzler arıyor.17 senedir aynı kişileri şeçmekten biz bıktıkta onalar bıkmadı mı onu sorun.bu şehre hizmet ettiler hepsine teşekkür edip kenara çekilmeleri gerektiğini duyacaksınız.bu şehir artık yeni yüzler arıyor başkan...adam en düşük memur kadrosundan en yüksek memur kadrosuna nasıl getirilmiş ve işe gitmeden maaş alıyormuş ankara da ki siyasilere sorun başkan gidinçe .başkan kırşehirde 2019 süreçi galiba biraz zor gececek gibi gözüküyor.küsgüneer kırgınalar ordusu yaratan ve 17 yıldır her seçimde aday adayı olan şahsı mühteremlere sorun asıl.....

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri