Sivil Toplum Kuruluşlarından Vali İbrahim Akın'a Ziyaret

Güncel 1 Haziran 2018 16:14
Videoyu Aç Sivil Toplum Kuruluşlarından Vali İbrahim Akın'a  Ziyaret
A
a

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Kırşehir Ticaret Borsası ve Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İbrahim Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, il genelinde üretimin artırılması için oda başkanları ve işadamları ile birlikte hareket ederek çalışmalar yürüteceklerini söyledi.

Kırşehir’de ticaret hayatının canlı tutulması için çaba göstereceklerini belirten Vali  İbrahim Akın, “Kırşehir’in gelişip büyümesi için ekonomik kalkınma önemlidir. Sanayimizde kaliteli ve emsalleri ile rekabet edebilecek imalat yapılması ilimiz ekonomisine katkı sağlayacaktır. Ahilerin memleketi Kırşehir’i sosyal ve ekonomik alanda geliştirmek için işadamlarımızla sürekli bir araya gelecek, yeni yatırımları teşvik edeceğiz. Kırşehir Organize Sanayi Bölgemizin genişletilerek yeni yatırımcılara arsa temini konusunda yapılan çalışmaya destek vereceğiz. Çünkü OSB’ler, illerin ekonomisine ve istihdamına önemli katkılar sağlamaktadır. İş adamlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, ticari hayatlarında hayırlı kazançlar diliyorum.” dedi.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan ve işadamlarının yer aldığı ziyaret, yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri