Şinasi Kaya, Nüfus oranı hakkında sunum gerçekleştirdi

Güncel 7 Şubat 2018 16:45
Videoyu Aç Şinasi Kaya, Nüfus oranı hakkında sunum gerçekleştirdi
A
a

İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantıları devam ederken, toplantının 8’incı birleşiminde ise Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya’ Kırşehir Merkez ve İlçelerde Nüfus oranı çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirdi.

İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantısının 8’incı birleşiminde gündem maddelerini, Açılış ve Yoklama, Bir önceki birleşim karar özetinin meclis bilgisine sunulması,
İl Özel İdaresi envanterine kayıtlı ihtiyaç fazlası olan araç ve iş makinalarının satılması için İl Encümenine yetki verilmesi konusunun görüşülmesi.
İl Özel İdareleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmeliğin 11.maddesi gereğince (III) Sayılı Dolu Kadro Değişikliği Cetvelinin görüşülmesi ve gündem dışı konuşmalar dilek ve temenniler oluşturdu.

Bütçe görüşmelerinin ardından, Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya 2017-2018 yılı nüfus sayım çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, meclis üyeleri bilgilendirdiği için Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya’ya teşekkürlerini iletti.

Sunumun ardından çekilen hatıra fotoğrafının ardından toplantı sona erdi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri