Şevket Karadeniz, Atletizm’de Balkan Şampiyonu Olan Urkuş Işık'ı Ödüllendirdi

Güncel 17 Şubat 2018 13:09
Videoyu Aç Şevket Karadeniz, Atletizm’de Balkan Şampiyonu Olan Urkuş Işık'ı Ödüllendirdi
A
a

Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Atletizm’de Balkan Şampiyonu Olan Urkuş Işık'ı Ödüllendirdi.

 Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’da 10 Şubat 2018 de gerçekleştirilen Balkan U20 (Gençler) Salon Atletizm Şampiyonası’na 11 Balkan Ülkesinin yanı sıra Türkiye’den U-20 Türkiye Genç Milli Takımı da katıldı. Kırşehir Fatma Muzaffer Mermer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10. Sınıf öğrencilerinden, Ay Yıldızlı forma ile mücadele eden Kırşehirli milli atlet Urkuş Işık, 3000 mt de birincilik sevincini Kırşehir'e ve tüm Türkiye’ye yaşattı ve Balkan Şampiyonu olarak büyük bir başarı elde etti. 
            Balkan Şampiyonu olan öğrencimizi Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz makamında kabul etti. Gerçekleşen ziyarete Okul Müdürü, Milli sporcumuzun antrenörü, beden eğitimi öğretmeni ve şampiyon Urkuş ışık katıldı.
 
        Karadeniz,   Başarısı ile bizleri gururlandıran Öğrencimizi ve okul yönetimini göstermiş oldukları başarıdan dolayı Kutluyorum dedi. Karadeniz, Vali Necati Şentürk’ün hediye ettiği altını Urkuş Işık'a vererek başarıların devamını diledi. Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri