Şentürk ve Çetinkaya’dan Kılıaçaslan’a Ziyaret

Güncel 4 Aralık 2017 15:06
Videoyu Aç Şentürk ve Çetinkaya’dan Kılıaçaslan’a  Ziyaret
A
a

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Milletvekili Salih Çetinkaya Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan’ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve Milletvekili Salih Çetinkaya Şehit Aileleri Dernek Başkanlığı’na seçilen Mutlu Kılıçaslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Kılıçaslan ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek teşekkür etti. Ayrıca yapılan ve yapılacak olan faaliyetler ve projeler hakkında istişarelerde bulunulurken Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve Milletvekili Salih Çetinkaya desteklerini esirgemeyeceklerini ve ne gerekiyorsa her imkânı sağlayacaklarını belirtti.
Şehit yakınlarının şehitlerimizin kendilerine kutsal emanetleri olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Bu toprakları vatan yapan şehit kanlarıdır. Şehitlik en yüksek mertebedir. Şehit ailelerimiz de şehitlerimizin bizlere bıraktığı kutsal emanetlerdir. Şehit yakınlarımızla sık sık bir araya geliyor, acılarını yürekten paylaşıyor, sorunlarına çareler buluyoruz. Devletimiz zaten şehit ailelerine gereken desteği vermektedir. Bizler de onların acısına ortak olarak kendilerine sabırlar diliyoruz. Ayrıca, Dernek Başkanlığına seçilen Mutlu Kılıçarslan ve ekibine görevlerinde başarılar diliyorum. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de şifalar diliyorum.” dedi.
Milletvekili Salih Çetinkaya ise Şehit ailelerini Türkiye Büyük Millet Meclis’ine davet etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.(HABER:SEMRA YILMAZ)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri